Gün Prefabrik

İzopan Sistem Nedir?

İzopan Sistem Nedir?

İZOPAN EVLERİN DUVAR SİSTEMİ NEDİR?

İzopan Ev sisteminde duvarlarımız 40 Dansite yoğunluklu yanmaz-alevalmaz malzemedir. Duvarda kullandığımız İzopan Paneller prefabrik evlerden farklı olarak tek parçadır. Örneğin cephemiz 12 metre ise panellerimiz 12 metre olarak üretilir herhangi bir birleşim yeri olmadığı için ısı köprüsü gibi dezavantajı olmamaktadır. Yalıtım cephede yekpare sağlanmaktadır.

 

İZOPAN EVLERİN ÇATI SİSTEMİ NEDİR?

İzopan Evlerimizde çatıda da cephede kullandığımız İzopan panelin çatı paneli hali kullanılmaktadır bu yalıtımlı panele ek olarak 100 mm cam yünü kullanılır. Prefabrik evlerde çatıda trapez sac kullanılmaktadır  fakat İzopan Evlerimizde çatıda da yalıtımlı İzopan panel kullanılır.

 

İZOPAN EVLERİN İÇERİĞİ NEDİR?

İzopan Evlerimizde içeride ve dışarıda herhangi bir birleşim yeri bulunmaz. Standart bir İzopan Evde içeride alçıpan sıva boya uygulamamız mevcuttur. Ayrıca anahtar teslim (mutfak dolabı ve tezgahı, banyo wc duvarlarımız 1.sınıf Kompozit, kuru zeminlerimiz parke, ıslak zeminlerimiz ise seramik kaplaması ile birlikte) teslim edilmektedir.

 

İZOPAN EVLERİN ÖMRÜ KAÇ YILDIR?

İzopan evlerin ömrü 25-50 yıldır.

 

İZOPAN EVLERİN TAŞIYICI SİSTEMİ NEDİR?

İzopan evlerimizde kullandığımız taşıyıcı sistem özel bir sistemdir. Çatı makas sisteminde ve ana taşıyıcılarında Gün Prefabrik'e özel sistem kullanılmaktadır. Modüler İzopan Evlerde ise bu taşıyıcılara ek olarak özel üretim şase bulunmaktadır. İstenilen metrekarede taşınabilir sistemde evler üretmek için gerekli bütün statik işlemler profesyonel ekibimiz tarafından yapılıp sizler için farklı çözümler sunulmaktadır.

 

 

 

 


Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Horozluhan Mah. Mobilyacılar san sitesi San. Yunuseli Sk. No:25 Selçuklu/Konya

0 (533) 595-7955 - info@gunprefabrik.com
loader